Mělčiny

Thriller Mělčiny slibuje podobný filmový zážitek, jako před lety slavné Čelisti, které se staly kultovním snímkem. Tentokrát se v hlavní roli objeví žena, půvabná Blake Lively, která bude bojovat o holý život přímo na moři. Skvěle vypadající výlet za surfováním se totiž promění v noční můru, ze které diváci nebudou moct ještě dlouho spát.

Nancy se po poměrně dlouhé době vydává za surfováním na nedalekou pláž, která je vyhlášená těmi nejlepšími podmínkami pro vodní sporty. Osamocená Nancy potkává na moři několik dalších surfařů a ty poslední, které spatří, nebudou mít takové štěstí, jako měla ona sama. I když je Nancy ve vodě napadena žralokem, stihne se dostat na menší mělčinu uprostřed moře. Pláž je nedaleko, v zásadě na dohled, ale zraněná Nancy si dokáže velmi dobře spočítat, že se zraněnou nohou nedokáže za krátkou dobu doplavat na břeh, aby ji žralok kroužící kolem nechytil.

Po nějaké době spřádání plánů a přemýšlení, jak se z malé mělčiny dostat, se nakonec Nancy vzdává osudu a rozhodne se, že se na břeh zkusí dostat vlastními silami.

Mělčiny trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy