Smetánka (TV seriál) (2008)

Smetánka je název amerického komediálního televizního seriálu z roku 2008, který natočilo režisérské duo Paul Lazarus a Michael Engler. Jeho cílovou skupinou jsou potom převážně mladší diváci, zejména divačky, které se budou mít možnost vžít do sympatické hlavní hrdinky vhozené osudem do světa americké elity. Tou je Megan Smith, jakožto mladá, ambiciózní absolventka univerzity je ale také velice naivní a bohužel hodná. V představách si maluje svou budoucnost v roli novinářky, ale vyhodí i z práce pro bulvární časopis. Pracovat ale musí, a tak přijme místo domácí učitelky. Jenže to ještě netuší, do čeho se vlastně vrhá. Má pomáhat dvěma dospívajícím slečnám z opravdu velice dobře postavené rodiny v Palm Beach s přípravou na vysokou školu. Místo vděčných studentek se ale setkává s rebelujícími ďáblicemi, které jsou si velice dobře vědomy svého postavení. Dokáže si s nimi mladá Megan poradit a přežít ve světě, o kterém dosud jen četla v časopisech?

Seriál upoutá zajímavým nápadem. Místy ale můžeme mít dojem, že by se z námětu dalo vytěžit více, než nám autoři předkládají. I tak je Smetánka příjemnou, nenáročnou podívanou.

V hlavních rolích můžeme například Joanna Garcia-Swisher, Lucy Hale, Anne Archer, Kristina Apgar, Michael Cassidy, Leslie Jordan, Kathy Najimy, nebo Elvina Becka.

Podobné filmy

  • (žádné)