Naruto (TV seriál) (2002)

Naruto je původní japonský animovaný televizní seriál, který se pod vedením režisérského dua Hayato Date a Jeff Nimoy dočkal již jedenácti řad (a dokonce tří filmových zpracování). Tento akční fantasy seriál s prvky komedie začal vznikat v roce 2002 a slyšet můžeme herce a herečky jako je Nana Mizuki, Romi Paku, Toshihiko Seki, Akeno Watanabe, Akihiko Ishizumi, Bin Shimada,Ikue Ōtani, Isshin Chiba a další.

Hlavním hrdinou příběhu je na první pohled úplně obyčejný chlapec Naruto. Ale hned na pohled druhý vyniká svou neukázněností, zbrklostí a darem „lézt lidem na nervy“. Při bližším zkoumání pak vychází najevo jeho nadpřirozené schopnosti. V době kdy se narodil totiž ohrožovala jejich vesnici devítiocasá liška a Nauro má nyní její moc. Proto se ho také lidé bojí. On se ale chce stát svou pílí a úsilím Hokage (nejsilnější ninja) a všem tak dokázat, že si zaslouží přijetí, obdiv i lásku jako člověk a ne strach jako vtělení démona.

Natuto seriál, který nadchne akcí, bojovými scénami i propracovaností charakterů postav a celého fiktivního světa. Přesto, že je animovaný, byl původně určen pro dospělé a pro dětské publikum byl upraven až později.

 

 

Podobné filmy

  • (žádné)