X-Men: Apokalypsa

Již několikátý film X-Men přichází během května do kin a nejenže navazuje na události v dílech minulých, navíc přináší jednu zcela novou postavu, jejíž historie sahá daleko do minulosti všech mutantů. Stále častěji totiž vyvstává otázka, kdo byl vlastně prvním mutantem na světě a proč v něj někteří nevěří?

Apocalypse byl už od začátku uctíván jako bůh a jako ten největší a nejmocnější z mutantů. Někteří mutanti na jeho existenci nevěří, někteří jsou naopak přesvědčeni, že se jednou zase objeví a bude chtít ovládnout všechno a všechny okolo sebe. Apocalypse se probouzí po několika tisících letech a je nespokojený se vším, co ve světě mutantů vidí. Nejenže je nejmocnější, ale jeho síla roste stále víc a víc, protože energii čerpá ze všech mutantů okolo sebe.

Stává se proto obávaným soupeřem všech, kdo by snad ním chtěli mít moc nebo se s ním utkat v boji.Osud Země se navíc nachází na tenkém ledě, protože Apocalypse hodlá nastolit zcela nový řád, platný pro všechny, který by nastolil úplně nová pravidla ve světě, kterému hodlá sám vládnout.

X-Men: Apokalypsa trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy