Zimní příběh (2014)

Příběh od amerických producentů nám ukazuje události z přelomu devatenáctého a dvacátého století, které jsou fiktivní a velice mysteriózní. Režijně si tento snímek vzal na starosti oskarový Akiva Goldsman, který již režíroval snímky jako Čistá duše nebo Batman navždy. Scénář byl inspirován bestsellerem Marka Helprina. Máme se tedy rozhodně na co těšit! Snímek se dá žánrově určitě zařadit mezi fantasy, drama, mysteriózní a romantické žánry. V hlavních rolích se následně objevili Russell Crowe, Colin Farrel, Jessica Brown Findlay nebo Will Smith.

Ve snímku se seznámíme se zlodějem, umírající krásnou dívkou a létajícím bílým koněm. Trochu fantasy příběh nám ukazuje romanci těchto dvou hlavních hrdinů, která se odehrává v době, kdy v New Yorku vládne velice tuhá zima. Dalo by se říct, že až arktická. A Peter Late se jednoho dne rozhodne, že na West Side vyloupí jeden veliký dům, o jehož obyvatelích ví, že jsou právě pryč. A tak se vybaven různými technickými udělátky do tohoto domu vypraví. A zatímco tam krade, tak zjistí, že v domě zůstala překrásná dcera majitelů. Kupodivu se ho vůbec nebojí a začne s ním randit. Jenže ona je neskutečně nemocná a pomalu umírá.

Jednoho dne se Peter probudí uprostřed New Yorku sám a zjistí, že již uběhlo od této doby spoustu let, na nic si nepamatuje a neví, proč zde je. Ví jen, že má něco nedořešeného, co musí vyřešit.

 

Video:

Obrázky:Podobné filmy