Nekonečná láska (2014)

Příběh, který je natočen podle stejnojmenného bestselleru je jedinečnou podívanou, která nás zavede do přemíry romantiky. Jistě si každý z nás pamatuje na svou první lásku. Je okouzlující, nespoutaná, vášnivá a oslňující. Je také ale velmi slepá. A takoví jsou naši dva hlavní hrdinové.

David a Jade se jednoho dne potkají úplným omylem. Dokonce posléze i zjistí, že jsou spolužáci ze školy a zatímco Jade žije v přepychu a bohatství obklopená láskou svých rodičů, kteří jí nalinkovali přímou budoucnost, která se zakončí na dráze úspěšné lékařky, David má se svým životem naprosto jiné plány. Vlastně by se dalo říct, že nemá žádné. Pracuje v dílně svého otce jako automechanik a od prvního setkání po Jade touží a ona po něm.

Jejich láska ale změní vše kolem nich. Jade se přestane věnovat škole, začne mít problémy a přestane být tou nevinnou dívkou, kterou bývala. A tak jejím rodičům nezbývá, než nefandit tomuto vztahu a snaží se Jade přesvědčit, že tudy cesta nepovede. Ale Jade je zamilovaná a zamilovaným lidem jen těžko o tom druhém něco vysvětlovat.

I přesto, že rodiče Jade vyhrabou na Davida jeho kriminální minulost, nedokáže to jejich lásku zastavit, a tak přicházejí na řadu mnohem drastičtější prostředky, než jen domluva.

 

Video:

Obrázky:


Podobné filmy