Sezn@mka

Sezn@mka je nová česká komedie, která má v čele řadu slavných osobností, včetně Adély Gondíkové nebo Jiřího Langmajera. To ale není jediným tahákem filmu, hlavním tahákem je příběh a samotné téma, které se až příliš dotýká dnešní doby. Respektive seznamování lidí v dnešní době. Internetovým seznamkám propadli snad všichni, bez ohledu na věk nebo společenské postavení, manželství nebo trvalé partnerství. Seznamování na internetu se stalo pro mnoho lidí fenoménem.

Co všechno se na takovém rande na slepo může stát? Kdo všechno na takové rande sjednané přes internet může přijít a co se z takového člověka může po několika schůzkách vyklubat? To zjistí hrdinka filmu, která se už s několika takovými muži zapletla a vždycky si řekla, že tohle už bylo naposledy. Jenže nebylo a schůzka střídala jednu horší schůzku, než druhou.

Šéf seznamky, dobře obeznámen s profily žen hledajících partnery, se rozhodne vyzkoušet, jaký je takový život. Po několika schůzkách tedy ženy opouští plný spokojenosti, že se vše povedlo na jedničku. On ale ženu nehledá, protože už doma jednu má. A ta má čirou náhodou kamarádku, hlavní hrdinku, která náhodou hledá partnera na seznamce.

Sezn@mka trailer:

Obrázky:


Podobné filmy