Musíme se sejít

Filip, Karel, Pupík a Caprio jsou čtyři kamarádi už vlastně od dětství a jednou za čas se setkávají v hospodě u piva, aby si pověděli, co se v jejich obyčejných životech událo nového. Nostalgicky vzpomínají i doby svého mládí, kdy si jako mladí kluci užívali každé chvíle a příležitosti, kterou jim život provedl do cesty. Dnes je tomu jinak, všichni mají své povinnosti i závazky. Přesto každý z nich touží zažít znovu to, co zamlada v legendárním kempu Bambus, kde prožili ta nejlepší léta svého života.

Jednoho dne se proto čtveřice rozhodne, že kemp znovu navštíví. Všechno jim navíc hraje do karet, protože Caprio je hercem na volné noze, Filip je momentálně nezaměstnaný, Karel odešel z armády a času má dostatek. Pupík si jen vybere svou dovolenou, na kterou má nárok a mohou usednou na kolo a společně vyrazit vstříc starým dobrým časům.

Na poslední chvíli jim výlet komplikuje jen skutečnost, že Karel dostane do péče svého dospívajícího synka Juru, který není nijak zvlášť nadšený, že by měl trávit volný čas s otcem a jeho kamarády.

Musíme se sejít trailer:

Obrázky:

 

Podobné filmy