Matky na tahu

Komedie Matky na tahu pochází z rukou režiséra slavné komedie Pařba ve Vegas a dá se tak očekávat, že i tenhle snímek bude podobnou peckou, i když zaměřenou trošku víc na ženy. Konkrétně pak na matky, které mnohdy svou úlohu nemají jednoduchou. Udržet si práci, společenské postavení, dobrou pověst a ještě být skvělou mámou, která nikdy nezapomene vyzvednout dvě ratolesti ze školy? To je pro některé matky, které ještě k tomu hodlají budovat co možná nejlepší kariéru, až příliš náročné.

Mila Kunis je ale mimořádně úspěšnou matkou, která má na první pohled všechno, co si jen taková matka může přát. Spokojené děti, dokonalé manželství, vynikající kariéru a celkově se její život ubírá tím správným směrem. Alespoň to tak vypadá navenek. Ovšem opak je pravdou.

Jedná se o matku na pokraji nervového zhroucení a stačí už jen málo, aby se její život sesypal, jako domeček z karet. Rozhodne se proto spojit síly i s ostatními matkami, které prožívají zrovna takové životy a všechny společně vyrazí na nezapomenutelnou jízdu, která se neodmyslitelně zapíše nejen do jejich paměti, ale i do paměti jejich dětí.

Matky na tahu trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy