Maggie má plán

Maggie je naprosto nezávislá a poměrně mladá žena, která zatím nenarazila na toho pravého, ale už touží po dítěti. Jako nezávislá osoba proto využije příležitosti a k otěhotnění využije svou bývalou studentskou lásku. Právě tahle volba se jí zdá ta nejlepší, protože dosáhne svého, ale zároveň bude mít kontrolu nad svým životem úplně sama. Osud je však nevyzpytatelný společník a Maggie se zčistajasna zamiluje do Johna.

John je profesorem antropologie a zrovna se mu rozpadá manželství s Georgettou, dlouholetou manželkou. Georgetta je mimo jiné rovněž profesorkou, velmi úspěšnou a je považována za drsnou manželku, se kterou to není snadné. Maggie se proto rozhodne Johna z takového manželství vysvobodit a když se jí to podaří, dojde ve vztahu dokonce i na vdavky.

O několik let později, po několika letech společného manželství Maggie a Johna, Maggie zjišťuje, že vlastně už tak zamilovaná není, jak by si sama přála. Rozhodne se proto, že svého manžela vrátí zase jeho původní ženě, se kterou je už několik let rozvedený. Teď už jen záleží na tom, aby na to kývla Georgetta.

Maggie má plán trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy