Léto All Exclusive

Všechno to začíná jako naprosto skvělá dovolená s kamarády. Brazílie je navíc zemí pro mladé, je jako stvořená k zábavě i poznávání, za kterými se přijela parta kamarádů. Franck sem navíc přijíždí hlavně proto, aby v ráji požádal svou přítelkyni o ruku. Pro něj je dovolená proto naprosto stěžejním mezníkem v životě a to ještě ani netuší, že pro ostatní se postupem času stane místo rovněž velmi důležitým. Věci se totiž nebudou odehrávat podle jejich představ.

V jeden den se celá parta vydá na výlet a otec snoubenky, u kterého jsou všichni ubytováni, jim jako naschvál strčí na výlet i svou starou matku, která je pohyblivá jen s pomocí elektrického vozíku. Nikdo se z výletu do džungle nevrací a začíná proto pátrání, protože právě oblast, do které se skupinka nezkušených výletníků vydala, nepatří v zemi mezi nejbezpečnější.

Nemluvě o nástrahách, které jsou v džungli na denním pořádku nebo o kanibalech, kteří v žádném případě nejsou jen žádnou místní legendou. Opravdový výlet, který je spíš jednou velkou katastrofou, skončí jedním velkým průšvihem, který vyplyne z mnoha ještě šílenějších situací.

Léto All Exclusive trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy