Centrální inteligence

Bob nebyl na střední škole zrovna nejoblíbenějším studentem. Vzhledem k jeho silnější postavě byl pořád jen terčem šikany a neměl snad jediného kamaráda. Jinak tomu bylo u Calvina, který byl na střední štíhlý, ale teď se jeho život začal ubírat špatným směrem. Nejenže mu život začíná utíkat mezi prsty, ale navíc má špatně placenou práci a všechno jde tak nějak z kopce. Bob a Calvin se neviděli roky a teď na sebe náhodou narazili online. Po pár vyměněných zprávách dojde i na pivo, které je příjemným zpestřením Calvinova denního stereotypu.

Bob na sobě navíc dost zamakal, takže je doslova k nepoznání. Jejich konverzace spadne od soukromého života až k práci a Bob se Calvinovi pochlubí, že je agentem CIA, takže jeho prací jsou ty největší světové případy s maximální důležitostí.

Ohromený Calvin Boba nechá přespat u sebe doma a velmi brzy po probuzení zjistí, že právě udělal největší chybu ve svém životě. Boba totiž začnou ráno hledat údajní kolegové, kteří berou celou věc tak trošku z jiné perspektivy.

Centrální inteligence trailer:

Obrázky:


Podobné filmy