Bláznivá pětka

Francouzská komedie Bláznivá pětka vypráví příběh pěti kamarádů, kteří se znají už od dětství. Společně si užívají nikdy nekončících večírků a neuvažují o tom, že by v dohledné době začali žít život, který by se alespoň náznakem podobal tomu dospělému. Jeden zdánlivě skvěle vypadající víkend se ale zvrhne natolik, že všichni nakonec možná začnou uvažovat sami nad sebou i nad svými životy.

Pět kamarádů si užívá v jednom z bytů umístěném v samotném srdci Paříže. Nekonečné večírky, dobré jídlo a zkrátka všechno, co k takovému životu patří. To všechno ale na úkor Samuelova otce, který je schopen všechny náklady uhradit. Samuelův otec má však vážný důvod, aby synovi zastavit neomezený přísun peněz a když to konečně udělá, Samuel se rozhodně nehodlá kamarádům přiznat.

Rozhodne se všechno zatajit a místo toho se zaplete s místní mafií, která bude chtít jisto jistě po nějaké době peníze zpátky. To už ale bude muset Samuel před kamarády s pravdou ven, protože s mafií si sám rozhodně jen tak neporadí.

Bláznivá pětka trailer:

Obrázky:

Podobné filmy