Očista: Volební rok

Každý rok je vyhlášena očista. Několik hodin je zločin v podstatě povolen, město má dojem, že právě tímto způsobem je možné trvale snížit kriminalitu, která se vlastně bude odehrávat jen několik hodin během roku. Tentokrát však nepůjde o život jen obyčejným občanům, ale i politikům a to hlavně těm, kdo se snaží něco změnit a prosadit si svůj názor.

Charlene tvrdě a nahlas vystupuje proti očistě, je rozhodnuta táhnout to až do Bílého domu a má k tomu velmi pádné důvody. Před několika lety se její rodina stala obětí očisty a ona byla jediná, kdo tehdy masakr a vyvražďování přežil. Stala se jedinou přeživší své rodiny a rozhodla se, že něco změní. Senátorka je pro své názory pokládána za jeden z největších terčů očisty a proto je sestaven speciální tým, který ji má po celou dobu masakru chránit.

Jakmile se senátorka společně s ochrankou přesune do perfektně zabezpečeného domu, do kterého je téměř nemožné se dostat, šéf ochranky zjišťuje, že má ve svém týmu zrádce.Teď už to je jen na něm, aby našel pro senátorku bezpečné útočiště, kde přečkají dobu masakru a teroru, který běsní venku.

Očista: Volební rok trailer:

Obrázky:Podobné filmy