Alenka v říši divů: Za zrcadlem

Alenka se po smrti svého tatínka ujala řemesla a několik posledních let strávila na moři jako mořeplavkyně. Na vlnách divokých oceánů se ledacos naučila, vyspěla a konečně se vrací zpátky do Londýna, kde na ni čeká ne jedno velké překvapení, které ji opět zavede do Říše divů.

Prostřednictvím kouzelného zrcadla se Alenka dostane zase do překrásné Říše divů, kterou už diváci velmi dobře znají z předchozího dílu. A co by to bylo za říši, kdyby v ní nenarazila na většinu svých starých dobrých přátel a známých, kteří už netrpělivě očekávají Alenčin příchod. Kloboučník se dostal do maléru a Bílá královna Mirana vyšle Alenku na cestu za hledáním Chronosféry. Chronosféra je menší kovová koule umístěná uvnitř Velkých hodin, které řídí čas.

Alenka se tak bude muset vydat na cestu do minulosti, na které potká nejen své přátele, Bílého králíka, kocoura nebo houseňáka, ale dokonce i nepřátele, kteří hodlají její plány zhatit, aby se královna Mirana nedostala ke Chronosféře. Alena si navíc bude muset pospíšit, protože jakmile vyprší čas, mohla by přijít o svého kamaráda Kloboučníka.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy