Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Lovci duchů jsou americkým televizním seriálem, který dokonale naplňuje příslib svého názvu. Dva bratři v příbězích plných mystiky, dramatu a scén, při kterých Vám bude běhat máz po zádech, bojují se všemožnými přízraky a nadpřirozenými bytostmi, které ohrožují živé lidi. V hlavních rolích neohrožených bratrů můžeme vidět sympatické duo Jared Padalecki a Jensen Ackles. Další postavy pak ztvárni herci a herečky jako jsou například Jim Beaver, Jeffrey Dean Morgan, Katie Cassidy, Sterling K. Brown, Misha Collins, Genevieve Padalecki a mnoho dalších.
Sam a Dean Winchesterovi jsou bratři jak se patří a společně se staví na odpor proti zlu nejrůznějšího původu vyzbrojeni klasicky solí, svěcenou vodou a občas nějakou tou stříbrnou kulkou. Ale nebylo tomu tak vždycky. Boj s nadpřirozeným zlem je již jejich rodinnou tradicí, do které je zasvětil otec. Avšak tento velice nebezpečný podnik stál život jejich matku Mary a mladší z bratrů Sam raději odešel co nejdříve z domu na studia, aby se nemusel stát jeho součástí. Když ale otec za záhadných okolností zmizí a bratr jej požádá o pomoc, musí Sam odložit své plány na normální život právníka s milující přítelkyní odložit…
Seriál je velice dobře propracovaný, najdeme v něm jen málo přílišných absurdností, nebo nelogičností (samozřejmě s ohledem na žánr) a ani efekty nejsou nijak odbyté. Hlavní hrdinové nepůsobí přehnaně dokonale, takže nám můžou být sympatičtí a jednotlivé uzavřené příběhy mají spád i určitou jiskru.

Podobné filmy

  • (žádné)