Hra peněz

Jodie Foster dávno není jen herečkou, kterou si každý fanoušek filmu spojuje hlavně se snímkem Mlčení jehňátek, kde zazářila po boku Anthonyho Hopkinse. Jodie Foster je i režisérkou, která právě snímkem Hra peněz dokázala, že její schopnosti a talent jsou daleko větší a silnější, než se ještě před několika lety zdálo.

Děj snímku Hra peněz se odehrává v reálném čase a v hlavních rolích se vedle sebe představí George Clooney (Lee Gates) a Julia Roberts (Patty). Lee Gates je moderátor finančního televizního pořadu Hra peněz a Patty je producentkou již zmíněného pořadu. Vysílání, zdá se, probíhá jako obvykle, až si najednou Patty všimne muže, který omylem vlezl do záběru a nemá tam co dělat. Náhle se z muže, který na první pohled nevypadá nijak podezřele, stane rozlobený finančník, který přišel o veškerý majetek na burze.

Nebojí se použít zbraň ani bombu, kterou rovnou navlékne Leemu. Vše je nadále televizní stanicí vysíláno v přímém přenosu a všichni mohou sledovat boj mezi útočníkem a jeho oběťmi.

Hra peněz trailer:

Obrázek:


Podobné filmy