Belgica

Znáte ten nejšílenější, nejslavnější a nejžhavější podnik v Belgii? Seznamte se s Belgicou, která je proslulá nejen v Belgii, ale i daleko za hranicemi. Podnik je zároveň mateřským klubem kapely Soulwax, která se stala v Belgii uznávanou a našla si poměrně silnou fanouškovskou základnu s velmi vytříbeným vkusem zábavy.

Belgica ale není až tak příběhem o slavném nočním podniku, kde to žije každou minutu, ale spíš o dvou bratrech, kteří se stali majiteli kluku a tak i společníky. Zatímco Frank je charismatický a poměrně temperamentní otec od rodiny, kromě jiného také velký sukničkář, jeho bratr Joe je úplně z jiného těsta. Ambiciózní, s vysokými cíli i životními hodnotami. Oba bratři společně promění klub na místo, kam se chce dostat každý občan, který se chce dobře bavit a to se vším všudy. Místo plné skvělé hudby, nezřízené zábavy, příjemných a odvázaných lidí je pro oba dva zlatým dolem.

Ale jen do chvíle, než jim oběma dojde, že jim toho podnik bere víc, než jim je schopen je skutečnosti dát. Jejich vztahy a zejména pak osobní život totiž začnou trpět víc a víc. Snímek Belgica mapuje nejen cestu na vrchol dvou bratrů, ale i jejich společný pád na dno.

Belgica trailer:

Obrázky:


 

Podobné filmy