Svatby v Benátkách (TV seriál) (2014)

Itálie po Česku. Asi tak by se dal nazvat tento seriál, jehož hlavní hrdinkou je Petra Hřebíčková, která zde ztvárňuje roli Olgy Drozdové. Olga vlastní společně s kamarádkou Lolou svatební salón v Benátkách nad Jizerou. Prostory si pronajímají ve velkém době, ve kterém Olga bydlí a který jí pronajímá Eva Krejzová. V tomto době ale nebydlí sama. Bydlí tu i syn Evy, který je ženatý a s Olgou se spustí.

Dále si zde svou zubní ordinaci buduje i Gábner se svou přítelkyní Lenkou, která mu zde dělá sestřičku, a tak můžeme sledovat i osudy těchto dvou mladých lidí, kteří mají zase problém v tom, že jim nezbývá čas na nic jiného, než právě na zuby celého města.

Mezi další postavy seriálu patří také rodiče a bratr Olgy. Rodiče bydlí na statku. Otec se stará pouze a jen o králíky a její matka je zase velmi sečtělá. Jak to tito dva lidé mohli tak dlouho vydržet spolu, to nikdo nechápe. A občas na tento statek také zavítá i bratr Olgy, který žije ale v Praze a živí se jako herec na volné noze. Moc mu to ale nevynáší a také s penězi moc hospodařit neumí. Možná i proto velmi často jezdí za rodiči a snaží se pokaždé od nich vymámit nějaké peníze na živobytí.

Vy se na celý pilotní díl můžete podívat zde.

 

Video:

Obrázky:


Podobné filmy