Warcraft: První střet

Říše Draenor a království Azeroth jsou si tak vzdálené, že ani nikdy nikoho nemohlo napadnout, že by se kdy mohli jejich obyvatelé setkat tváří v tvář. Azeroth je neustále rostoucí a vzkvétající říší lidí, kde vládne král Llane. Říše lidí má vše, od vojska až po společenství kouzelníků v čele se svým mágem a především, v říši lidí panuje po většinu roku klid a mír. Všichni se snaží žít v harmonii a podle toho jsou také všichni spokojení, navíc mají velmi moudrého krále. Přesným opakem je království Draenor.

Draenor je zemí, kde žijí Orkové, navíc různé znepřátelené rasy, takže boje a nepokoje jsou v království na denním pořádku a nikdo je nedokáže zastavit nebo se jim nesnaží bránit. Orkové se zdají být neporazitelní, ale přeci jen je něco, co by je mohlo skolit do posledního obyvatele říše.

Nebezpečná nákaza se šíří velmi rychle a velitelé budou muset jednat okamžitě. Jeden z vůdců proto s pomocí temné magie vytvoří magický portál, jehož prostřednictvím se může kdokoli dostat do jiného světa, kde žádná nákaza nehrozí. Vůdce si slibuje lepší život pro svůj lid, i když na místě zcela novém. Portál Orky zavede do světa lidí, kteří hodlají bojovat o každé místo své půdy.

Warcraft: První střet trailer:

Obrázky:

Podobné filmy