Legenda o Tarzanovi

Před několika lety vyměnil Tarzan život v africké džungli za život po boku své milované manželky Jane. Teď je Tarzan bohatým člověkem, jmenuje se John Clayton a žije skutečně naprosto spokojený život. Tedy až do doby, než bude muset jako obchodní emisar parlamentu absolvovat poměrně dlouhou cestu zpátky do Konga. Rozhodnutí přišlo částečně z vlastní vůle, ale to ještě Tarzan netušil, že se vlastně stal obětí podvodu a velmi propracovaného plánu, v jehož čele stojí mocný muž.

Cesta, která se zdá být jako obchodní, se náhle změní v boj o život. Jenže nepůjde jen o život Tarzanův, který se o sebe dokáže v džungli velmi dobře postarat i přesto, že zde několik let nežije. Především půjde o život jeho milované Jane, která se stala rovněž obětí podvodu a zcela nevinně se stala i součástí dlouho plánované nebezpečné hry, v jejímž čele stojí belgický kapitán Leon Roma.

Za vražedným spiknutím stojí mnohem víc lidí, než jen belgický kapitán, navíc sedí na velmi vysokých židlích a tahají za nitky. Tarzan bude muset zachránit život svůj, život své ženy a postarat se o to, aby v džungli zavládl už nadobro pořádek.

Legenda o Tarzanovi trailer:

Obrázky:


Podobné filmy