Jason Bourne

Jason Bourne se opět vrací v dalším celovečerním filmu o agentovi bez minulosti, který konečně, po mnoha letech, poskládal všechny díly skládanky a může začít žít přítomností a minulost naopak hodit za hlavu, protože už stačil potrestat všechny, kdo se podepsali na jeho osobě, ze které se stal doslova stroj na zabíjení. Jason Bourne se chce v budoucnu věnovat ilegálním boxerským zápasům, v tom má naprosto jasno. Co ale není jasné je, proč se do všeho začala plést jeho bývalá kolegyně a agentka Nicky.

S příchodem Nicky jakoby se všechno zase prací do starých a velmi známých kolejí. Jason je napaden nájemným zabijákem a opět se bude muset pustit do boje s Agenturou, která má ve svém vedení nové, ale zato o něco vypočítavější, členy.

Ve vedení totiž stojí daleko tvrdší a silnější ředitel, po jeho boku ještě chytřejší a nápaditější analytička, kteří společně hodlají Jasonovi pořádně zatopit. Jason se opět ocitá na velmi tenkém ledě a jediný, na koho se může v danou chvíli spolehnout, je právě on sám.

Jason Bourne trailer:

Obrázky: 

Podobné filmy