Herkules: Zrození legendy (2014)

Od tvůrců Pád Bílého Domu přichází do kin další filmový trhák, o který se postaral známý režisér Renny Harlin. Ten obsadil do role Herkulese Kellana Lutze, který si již zahrál ve snímcích jako jsou Aréna či Válka Bohů. Byl pro tuto roli jako by stvořen. Dámské oko potěší jeho vypracované tělo, které se zdá být ne polobožské, ale přímo božské a tvůrci nezapoměli i na potěchu oka mužského, když do role hlavní princezny obsadili hereckou hvězdu Roxanne McKee.

Jak jistě víte, tak Herkules je z části člověk a z části Bůh, syn Zeuse, který se zamiluje do princezny místního tyranského krále. Ta do něj a společně žijí svůj románek, který má být velice krátkým, jelikož otec této princezny si pro ni přeje sňatek rozhodně s někým jiným, než s obyčejným bojovníčkem. Toho za trest, že byl vůbec tak drzý, že by ji měl pojmout za ženu, vyžene do Egypta, kde by měl v boji přijít o život.

A tak Herkules bojuje za svou lásku, za kterou se chce vrátit domů a vybojovat si ji právem. Na jeho pouti ho čekají nástrahy, které mají prověřit jeho touhu, lásku a odvahu a které ho mnohdy budou stát málem život. Nakonec mu stejně musí pomoci sám Zeus, který to vše sleduje z Olympu.

 

Video:

 

Podobné filmy